українська російська англійська
На Всесвітню зимову Універсіаду команда України поїде у новій спортивній формі
24.10.2013 | 16:10
Прес-служба Міністерства освіти і науки

У великому спорті не буває дрібниць. Тут має все відповідати високим міжнародним стандартам. Не останню роль відіграє і форма спортсменів. На літній Всесвітній Універсіаді – 2013 у Казані (Російська Федерація) форму українських спортсменів визнано однією з найкращих серед усіх учасників цього планетарного форуму. Вітчизняні дизайнери уже планують як одягти українських зимових студентів-спортсменів, які готуються до відповідальних стартів на ХХVІ Всесвітній зимовій Універсіаді. Змагання відбудуться з 11 до 23 грудня 2013 року в Італійській Республіці.

За словами голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, члена Національного олімпійського комітету Євгена Баженкова, від розробників спортивної форми для української команди вимоги досить прості – щоб було зручно, надійно та красиво.

Форму для студентської збірної України виготовляє відома вітчизняна фірма «Міллер спорт» (місто Миколаїв), яку очолює почесний працівник фізичної культури і спорту України Дмитро Червоноокий. Незабаром члени студентської збірної України, які вирушать до Італійської Республіки позмагатися за медалі різного ґатунку, отримають повну екіпіровку. А це – костюм зимовий утеплений, костюм парадний, костюм тренувальний, футболки з довгими та короткими рукавами, жилетка, шарф, шапка спортивна, взуття для тренування. Спортивними сумками, рюкзаками та іншими аксесуарами наших студентів-спортсменів забезпечить ще один вітчизняний виробник – фірма «Sportbudo» ПП Швачко».

 

версія для друку