українська російська англійська
Держфінінспекція за 9 місяців відшкодувала втрат держави на 1,2 млрд. грн.
24.10.2013 | 15:50
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Органи Держфінінспекції України протягом січня – вересня 2013 року забезпечили відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів держави на суму понад 1,2 млрд. грн. Із них значну частину (467 млн. грн.) становлять відшкодування втрат, виявлених у попередні роки. Про це повідомив Голова Держфінінспекції України Петро Андрєєв під час розширеного засідання Колегії Держфінінспекції сьогодні.

Загальна сума відшкодованих втрат складається з коштів, які в результаті контрольних дій надійшли до бюджетів, бюджетних установ і організацій та підприємств (322,6 млн. грн.), а також із відшкодувань і поновлень незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів (майже 908 млн. грн.).

Аналіз роботи Держфінінспекції цього року свідчить про покращання стану фінансово-бюджетної дисципліни в державі: зменшилася питома вага підприємств, установ та організацій, які допустили порушення, та обсяги допущених об’єктами контролю фінансових порушень. Так, питома вага втрат відносно до охоплених контролем ресурсів становить 0,5%. У січні – вересні минулого року цей показник був майже 1,4%.

Довідково

Протягом 2012 року органи Держфінінспекції України забезпечили відшкодування втрат державних ресурсів на суму 1,9 млрд. грн.

 

 

версія для друку