українська російська англійська
На Закарпатті 800 тис. грн. виділено на розвиток тваринництва і птахівництва
24.10.2013 | 16:16
Закарпатська ОДА

24 жовтня під головуванням заступника голови Закарпатської облдержадміністрації Михайла Поповича відбулася нарада з питань розвитку харчової та переробної промисловості області. У нараді взяли участь директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Андрій Готько, директор департаменту економічного розвитку та торгівлі облдержадміністрації Юрій Гузинець, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та відповідних служб.

На нараді обговорили поточний стан галузі з виробництва харчових продуктів та напоїв Закарпатської області. Так, станом на 1 жовтня, збільшилися показники обсягів виробництва ковбасних виробів, суміші соків фруктових та овочевих, борошна, продукції дитячого харчування, кормів для тварин, мінеральних вод.

Цьогоріч на розвиток агросектору на виконання державної програми підтримки та розвитку тваринництва і птахівництва з обласного бюджету виділено 800 тисяч гривень. Відтак у вересні цього року введено в експлуатацію молокопереробний цех СОК «Рахівська бринза». До кінця року планується запуск м’ясопереробних цехів у Хустському, Виноградівському та Тячівському районах, а також  молокопереробного цеху в Міжгірському районі та хлібопекарні на Воловеччині.

«Сьогодні, виконуючи доручення Президента України щодо підтримки і розвитку аграрного сектору, основну увагу ми маємо зосередити на необхідності виконання планових показників роботи галузі, розбудови виробничої та заготівельної інфраструктури, створення нових потужностей з переробки рослинницької та тваринницької сировини», – наголосив Михайло Попович.

За підсумками наради розроблено план першочергових заходів, спрямованих на збільшення обсягів виробництва продукції харчової та переробної промисловості шляхом активізації роботи діючих підприємств та створення нових потужностей.

 

версія для друку