українська російська англійська
Херсонський перинатальний центр буде введено в експлуатацію до кінця 2014 року
24.10.2013 | 16:54
Херсонська ОДА

Відбулося чергове засідання робочої групи з відбору та впровадження національного проекту «Нове життя» - нова якість охорони материнства та дитинства».

Під час своєї роботи члени робочої групи розглянули проектну документацію на реконструкцію Миколаївського, Закарпатського та Херсонського обласних перинатальних центрів на предмет відповідності їх нормативно-правовим актам України, зокрема, наказам та встановленим нормам «Мінрегіонбуду» України та МОЗ України.

Повторно розглянувши та обговоривши проектну документацію «Реконструкція акушерсько-гінекологічного корпусу під перинатальний центр Херсонської обласної клінічної лікарні у мерсоні», експерти дійшли згоди в тому, що проектна документація, у цілому, відповідає нормативно-правовим актам України, що регламентують розробку проектних документацій, основним вимогам до розміщення, облаштування, обладнання та експлуатації перинатальних центрів. Тому одноголосно прийняли рішення ухвалити її та вважати такою, що може бути подана для подальшого розгляду Держінвестпроектом України.

«Наразі ми вже можемо приступати до оформлення документів із фінансування та реконструкції акушерського корпусу обласної клінічної лікарні під обласний перинатальний центр», - зазначив директор департаменту охорони здоров’я Херсонської облдержадміністрації Віктор Короленко. «Центр буде введено в експлуатацію до кінця 2014 року», - додав він.

Бюджетною програмою Херсонській області передбачено 66 500 тис. грн. (42 700 тис. грн. виділено на реконструкцію та 23 800 тис. грн. на закупівлю медичного обладнання).

Ось, що повідомив із цього начальник управління містобудування та архітектури облдержадміністрації, головний архітектор Херсонської області Григорій Ходін: «За висновками експертів, проект будівництва Херсонського перинатального центру є одним з кращих в Україні, адже у ньому враховані всі досягнення науки і техніки. Зокрема, центр буде оснащений новітнім медичним обладнанням, «чистими приміщеннями» (приміщення, де у повітрі підтримуються у відповідному діапазоні розмір і кількість на кубічний метр таких частинок, як  пил, мікроорганізми, хімічні пари тощо) та ін.».

Також Григорій Ходін додав, що усі підготовчі роботи вже виконані, і «проект чекає своєї реалізації».

 

версія для друку