українська російська англійська
Мінпромполітики працює над безпечними та здоровими умовами праці на виробництві
24.10.2013 | 17:40
Прес-служба Міністерства промислової політики

24 жовтня 2013 року за участю Міністра промислової політики України Михайла Короленка відбувся круглий стіл на тему: «Збереження трудового потенціалу країни за рахунок зниження рівня захворюваності, виробничого травматизму та забезпечення безпечних та здорових умов праці». До заходу було залучено представників Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, Союз хіміків України, представників Ради Федерації роботодавців України, Федерації металургів України, Федерації профспілок України та інших галузевих профспілок, а також представників міжнародних організації.

«Одним з пріоритетних напрямків діяльності Уряду є підвищення безпеки та формування здорових умов праці на виробництві. Саме ці аспекти сприятимуть зниженню рівня виробничого травматизму і складності праці на підприємствах»,- наголосив Міністр промполітики Михайло Короленко.

Питання промислової безпеки знаходиться на постійному контролі керівництва держави. Відповідні доручення були дані Президентом України та Прем'єр – міністром України. На виконання доручення Президента у вересні цього року Мінпромполітики України проведено низку нарад із залученням ключових підприємств, асоціацій, роботодавців, профспілок, профільних наукових та експертних організацій, що працюють у сфері охорони праці.

В результаті системної роботи Мінпромполітики було підготовлено проект пропозицій та рекомендацій, який попереднього узгоджено з Кабінетом Міністрів України та направлено в усі зацікавлені центральні та місцеві органи влади для доопрацювання.

«Завдяки спільній роботі після врахування всіх пропозицій ми сформуємо документ на зразок Національної дорожньої карти щодо кардинального поліпшення ситуації з охорони праці та промислової безпеки в Україні. Це комплексний документ, до якого буде входити ряд організаційних, адміністративних і законодавчих ініціатив, перелік абсолютно предметних технічних заходів, які першочергово необхідно реалізувати в сфері безпеки виробництва та план технічних заходів на 2014-2018 роки»,- зазначив Міністр.

версія для друку