українська російська англійська
О.Проскуряков оглянув нову чашу Луганського полігону твердих побутових відходів
24.10.2013 | 17:56
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

24 жовтня 2013 року в ході робочої поїздки до Луганської області Міністр екології та природних ресурсів України Олег Проскуряков взяв участь у відкритті Національного форуму «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології».

У ході пленарного засідання Національного форуму «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології» старший програмний менеджер Програми розвитку ООН в Україні Сергій Волков заявив, що Луганський регіон є лідером з переробки відходів в Україні.

У рамках екологічного форуму його учасники оглянули нову чашу Луганського полігону твердих побутових відходів. Даний об'єкт являє собою нову ділянку полігону (2-а секція 2-ої черги) площею 4,4 га. Проектні показники наповнюваності полігону - 500 тис куб. м заввишки 18-21 м за 3- річний період експлуатації.

Надалі учасники продовжили обговорення намічених на пленарному засіданні тем і відзначили посилення контролю з боку органів влади за раціональним використанням ресурсів і безпечним поводженням з відходами.

версія для друку