українська російська англійська
Олександр Вілкул вимагає не зволікати з добудовою будинку в Луганську на вул. Генерала Лашина, 186
24.10.2013 | 18:24
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Розпочалися роботи з добудови житлового будинку в Луганську на вул. Генерала Лашина, 186. Ситуація зрушилася з місця після особистого втручання Віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула. У серпні Уряд виділив 11,15 млн. грн. на добудову цього об’єкта і ще близько 30 млн. грн. для завершення низки проблемних житлових недобудов в інших містах.

Сьогодні за дорученням Віце-прем’єр-міністра об’єкт в Луганську проінспектував Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник. Він провів робочу нараду за участю представників замовника будівництва та генпідрядної організації.

Ступінь будівельної готовності житлового об’єкта на сьогодні складає 53%. Перший транш коштів, а це більше 4 млн. грн. з виділених Урядом на його добудову, уже спрямовано на об’єкт. Відтепер, місцева влада має забезпечити проведення робіт.

Міністру доповіли, що організаційну та підготовчу роботи завершено. Найближчими днями будівельники приступлять до армування, утеплення цокольного поверху, бетонування колон, діафрагм та ліфтів, бетонування плит перекриття та кладки зовнішніх стін. Всі необхідні будівельні матеріали придбано.

«Віце-прем’єр-міністр вимагає не зволікати з добудовою будинку. Тим більше, що кошти для його завершення є. Завдання місцевої влади – докласти всіх зусиль, щоб люди змогли якнайшвидше отримати своє житло», - сказав Геннадій Темник. Він наголосив, що Мінрегіон моніторитиме ситуацію, щоб не допустити збоїв графіку добудови цього житлового будинку.

 

 

 

версія для друку