українська російська англійська
Л.Кожара зустрівся з представниками італійського бізнесу
25.10.2013 | 09:50
Прес-служба Міністерства закордонних справ

24 жовтня 2013 р. у ході робочого візиту до Італійської Республіки Міністр закордонних справ України Леонід Кожара зустрівся з представниками італійського бізнесу.

У зустрічі, яка проходила в Агенції з розвитку торгівлі Італії, взяли участь понад 40 керівників національних промислових асоціацій та італійських компаній, які працюють в галузях енергетики, машинобудування, захисту довкілля, сільського господарства тощо.

Міністр закликав учасників зустрічі до розширення ділової активності в Україні. Учасники круглого столу обмінялися думками щодо існуючих тенденцій розвитку українсько-італійського торговельно-інвестиційного співробітництва та обговорили нові можливості для європейського бізнесу, які відкриває підписання Угоди про асоціацію та створення зони вільної торгівлі між Україною і ЄС.

У цьому контексті учасники круглого столу особливо відзначали перспективи, які відкриваються для українсько-італійського співробітництва у сільському господарстві, зокрема, постачанні зернових, а також в галузі машинобудування, телекомунікацій, інформаційних технологій, фармакології, енергетики, газовидобування, харчової промисловості та туризму.

версія для друку