українська російська англійська
Інформація щодо динаміки реєстрації емісії цінних паперів за 9 місяців поточного року
25.10.2013 | 09:55
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку підбила підсумки реєстрації емісії цінних паперів за дев'ять місяців поточного року – з січня по вересень.

Як стверджує Алла Папаіка, Директор Департаменту корпоративного управління і корпоративних фінансів НКЦПФР, в даний період спостерігалось значне зростання показників в частині реєстрації емісії як акцій, так і облігацій на вітчизняному фондовому ринку.

«За дев'ять місяців цього року ми спостерігали позитивну динаміку в частині емісії акцій. Комісія зареєструвала 145 випусків таких цінних паперів, загальний обсяг їх емісії склав майже 33,72 млрд. грн. Порівняно з аналогічним періодом 2012 року обсяг зареєстрованих випусків акцій збільшився на 16,20 млрд. грн.» - зазначила А.Папаіка.

До того ж, пані Папаіка охарактеризувала ситуацію з облігаціями: в цьому сегменті також можна констатувати приріст показників. За січень - вересень 2013 року регулятор зареєстрував 183 випуски облігацій підприємств на загальну суму 25,99 млрд. грн., у порівнянні з дев'ятьма місяцями 2012 року цей показник збільшився на 2,77 млрд. грн.

Свої цінні папери реєстрували переважно компанії фінансового сектору (банки та страхові компанії) та підприємства сільськогосподарської галузі.

версія для друку