українська російська англійська
Держінформнауки створює для ІТ-компаній майданчик для популяризації своїх досягнень, - В.Семиноженко
25.10.2013 | 10:00
Прес-служба Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації

29 жовтня у Києві відбудеться Міжнародний науковий конгрес "Інформаційне суспільство в Україні", який організовано Державним агентством з питань науки, інновацій та інформатизації України.

У рамках заходу працюватиме виставка експозицій новітніх рішень в сфері інформаційно-комунікаційних технологій провідних вітчизняних і закордонних ІТ-компаній.

«Конгрес - це можливість, як кажуть, і себе показати, і на інших подивитися. Створюється чудовий майданчик як для вітчизняних, так і для іноземних ІТ-комапній. Разом з цим Конгрес має на меті налагодити діалог представників органів державної влади, науки та бізнесу», - наголосив Володимир Семиноженко.

Зокрема, на виставці свою продукцію представлять такі компанії як Microsoft, БАРС Групп, «ПАРУС», ІТ-консалтинг, КП «ГІОЦ», «Інтеграсі груп», ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Медирент», Київська міська державна адміністрація. Тематика стендів різноманітна: хмарні сервіси; електронне урядування та високотехнологічні рішення в сферах охорони здоров'я, освіти, ЖКГ та соціального захисту; захист довкілля тощо.

Міжнародний науковий конгрес «Інформаційне суспільство в Україні» проводиться в Україні вже третій рік поспіль. Щоразу ця подія викликає великий інтерес громадськості, вітчизняних експертів та зарубіжних колег. Так, минулого року у Конгресі взяло участь 420 учасників. На планерних і секційних засіданнях було заслухано 85 доповідей. У 2011 році у Конгресі взяли участь понад 450 чоловік.

Цьогоріч Міжнародний науковий конгрес «Інформаційне суспільство в Україні» відбудеться м. Києві в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» (вул. Хрещатик, 2).

У роботі конгресу візьмуть участь голова Держінформнауки Володимир Семиноженко, президент Української спілки промисловців і підприємців Анатолій Кінах, голова Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та інформаційних технологій Валерій Омельченко, заступник Голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко, інші представники центральних органів влади, місцевого самоврядування, Національної академії наук України, вищих навчальних закладів, громадських організацій та провідних ІТ-компаній. Привітає учасників Конгресу й Прем’єр-міністр України Микола Азаров.

 

версія для друку