українська російська англійська
Микола Азаров: Для нас надзвичайно важливо використовувати всі ресурси для активізації будівельного комплексу
25.10.2013 | 12:03
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров вважає надзвичайно важливим використовувати всі ресурси для активізації будівельного комплексу. Про це Глава Уряду заявив у Севастополі.

«Для нас надзвичайно важливо використовувати абсолютно всі ресурси для активізації будівельного комплексу. Оскільки будівельний комплекс дає поштовх для розвитку економіки і народного господарства», - наголосив Микола Азаров.

Прем’єр-міністр оглянув будівництво дитячого дошкільного закладу та школи у мікрорайоні Севастополя «Козача бухта».

Як поінформував голова Севастопольської міської держадміністрації Володимир Яцуба, вперше за 20 років незалежності України у Севастополі будується новий дитячий садочок і школа.

Крім того, Глава Уряду оглянув хід будівництва об’їзної дороги Севастополя, яка будується на виконання доручення Президента України, відкриття руху на якій заплановано на грудень поточного року. Об’їзна дорога значно покращить ситуацію транспортного сполучення міста та забезпечить безперешкодний рух транспорту від промислової зони «Корабельної сторони» до міжнародного морського порту «Камишова бухта» та залізничної станції «Севастополь-товарний».

версія для друку