українська російська англійська
О.Проскуряков підписав меморандум щодо реалізації заходів з охорони навколишнього середовища в Горлівці
25.10.2013 | 12:24
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

У Луганську розпочав роботу Національний форум «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології».

На форумі Міністр екології та природних ресурсів Олег Проскуряков підписав Меморандум про реалізацію спільних заходів щодо охорони навколишнього середовища, який передбачає взаємодію Міністерства екології та природних ресурсів, Донецької облдержадміністрації та Горлівської міської ради у сфері поліпшення стану довкілля. Раніше документ підписали голова Донецької ОДА Андрій Шишацький і міський голова Горлівки Євген Клеп.

Підписання тристоронньої угоди відкриває перед Горлівкою нові перспективи і є одним з початкових етапів реалізації Концепції «Горлівка - зелене місто».

Нагадаємо, в ході поїздки до Горлівки 29 вересня 2013 року Міністр екології та природних ресурсів Олег Проскуряков відзначив важливість обраного напрямку розвитку міста Горлівка і запевнив, що сприятиме реалізації «зелених проектів» в Горлівці: «Як міністр екології я повністю підтримую ваш проект і заявляю , що беру його під патронат міністерства. Ми дійсно повинні поширити його реалізацію по всій Україні», - підкреслив Олег Проскуряков.

версія для друку