українська російська англійська
На Волині розробляється програма забезпечення сільських лікарів житлом
25.10.2013 | 13:10
Волинська ОДА

На Волині розробляється програма забезпечення лікарів у сільській місцевості житлом. Про це повідомив заступник голови Волинської облдержадміністрації Олександр Курилюк у ході обговорення реформування  охорони здоров’я на відеозасіданні  регіональної ради з питань взаємодії місцевих органів  виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

«Ми маємо стимулювати молодих спеціалістів йти працювати у село. Якщо плануємо, на приклад, реконструкцію ФАПу чи будівництво амбулаторії, то обов’язково  враховуємо і як забезпечити лікаря житлом», - наголосив  він.

Олександр Курилюк  повідомив, що «проект регіональної програми буде подано на розгляд сесії обласної ради у грудні. Відтак, у районних та місцевих бюджетах уже необхідно закласти  кошти для втілення».

Заступник голови Волинської облдержадміністрації також нагадав, що Президент України Віктор Янукович дав завдання Уряду  з 2014 року молодим фахівцям, які погоджуватимуться працювати в сільській місцевості,  виплачувати одноразову допомогу в десятикратному розмірі.

версія для друку