українська російська англійська
На Донеччині громадяни з обмеженими можливостями отримали посвідчення водія
25.10.2013 | 13:06
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Вперше в Донецькій області інваліди-візочники змогли пройти навчання та отримати «права» водіїв, а з ними і реальний шанс знайти роботу і жити повноцінним незалежним жаттям. Для цього в Краматорську в Центрі надання послуг, пов'язаних з використанням автотранспортних засобів, при Управлінні ДАІ ГУМВС області (ВРЕР ДАІ) було обладнано спеціальне приміщення. 23 жовтня відбувся випускний іспит першої учбової групи за фахом «Водій категорії «В».

Для слухачів з порушеннями опорно-рухового апарату були виділені спеціальний автомобіль і клас, обладнаний з урахуванням їх індивідуальних потреб. Це стало можливим завдяки спільним зусиллям керівництва Донбаського міжрегіонального центру профреабілітації інвалідів, автотранспортного підприємства 11410 та краматорського Центру надання послуг, пов'язаних з використанням автотранспортних засобів, при УДАІ ГУМВС України в Донецькій області, в якому створені умови для зручного пересування в адміністративній будівлі інвалідів на візочках.

Теорію і практику водіння 10 майбутніх водіїв вивчали протягом 3 місяців. За результатами іспитів 7 із групи отримали посвідчення водіїв категорії «В». Від Управління ДАІ в Донецькій області їм були вручені тематичні подарунки.

 

версія для друку