українська російська англійська
Сергій Орєхов: Ми прагнемо навчити кожного відстоювати свої права як споживача
25.10.2013 | 14:36
Прес-служба Державної інспекції з питань захисту прав споживачів

24-25 жовтня 2013 року  Голова Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів Сергій Орєхов з робочою поїздкою перебував у Дніпропетровську. 

У своєму виступі перед активом міста, очільник Держспоживінспекції наголосив на тому, що вперше в історії України Глава держави та Уряд країни прямо заявляють про важливість проблематики захисту прав споживачів. Аби оперативно подолати виникаючі спірні питання у цій сфери потрібні узгоджені дії всіх гілок влади.

 Крім того, Сергій Орєхов звернув увагу на те, що лише налагоджена, системна робота допоможе надати нашому основному інвестору - споживачеві право і можливість вибору між «кращим і найкращим» серед безпечних товарів, робіт, послуг. Тому що лише відкритий формат співробітництва та конструктивний діалог, зможуть  принести, у першу чергу, користь простим людям, а також сприятимуть налагодженню взаємодії влади, бізнесу та громадських організацій у пошуку зважених і компромісних вирішень складних завдань. Як результат – ці дії стануть вагомою складовою у виконанні Програми Президента Віктора Януковича «Україна для людей».

Голова Держспоживінспекції України під час зустрічі з активом міста поінформував всіх присутніх про проведення в Україні 5-го засідання Консультативної ради з захисту прав споживачів держав-учасниць СНД, яке відбулося  17-18 жовтня в Києві. Учасниками Ради високо оцінено роботу Держспоживінспекції України, зокрема з громадськими організаціями та органами місцевого самоврядування. Крім того, було обговорено питання стану споживчого ринку, якості обслуговування населення, проблеми, які виникають під час контролю за виконанням антитютюнового законодавства тощо.

Наприкінці зустрічі Сергій Орєхов подякував усім присутнім за визначення стратегічних напрямів спільної роботи, та  акцентував увагу на тому, що підписаний щойно тристоронній Меморандум про співпрацю між Державною інспекцією України з питань захисту прав споживачів Дніпропетровською облдержадміністрацією та обласною радою забезпечить скоординовану, оперативну, злагоджену роботу направлену на досягнення єдиного результату – підвищити добробут кожного громадянина України, зробити його життя кращим.

«Меморандум – це своєрідне зобов’язання керівників міст та районів стояти на захисті прав споживачів. Ми маємо намір дійти до кожної людини - навчити її відстоювати свої права як споживача. Для цього нам потрібна тісна співпраця з органами влади та з громадськими організаціям», - сказав наприкінці заходу Голова Держспоживінспекції України.

 

 

версія для друку