українська російська англійська
Укрдержреєстр спростить процедуру реєстрації об'єктів інвестування
25.10.2013 | 15:05
Прес-служба Державної реєстраційної служби

Спеціалісти Укрдержреєстру проводили багато зустрічей із представниками асоціацій забудовників. Однією із проблемних ситуацій, яку просили вирішити суб’єкти господарювання у цій сфері, є державна реєстрація права власності на нерухоме майно, побудоване із залученням коштів фізичних та юридичних осіб.

Про це заявив Голова Державної реєстраційної служби України  Дмитро Ворона.

Він також додав, що сьогодні, здійснюючи реєстрацію квартир в багатоквартирному будинку (якими володіють на основі інвестдоговорів), реєстратор змушений кожного разу  вимагати один і той же пакет документів, який стосується всієї будівлі в цілому. Укрдержреєстр планує спростити цю процедуру – достатньо буде одного звернення забудовника з наданням документації стосовно будівлі, згодом інвестору необхідно подавати лише документи, які стосуються його квартири.

«Це полегшить введення в експлуатацію  і реєстрацію прав власності на новозбудовані об'єкти та на ті багатоповерхівки, які сьогодні ще будуються. Це буде стимулювати  подальший попит наших громадян на нерухомість», - підкреслив Дмитро Ворона.

версія для друку