українська російська англійська
Україна та Європейський інвестбанк домовилися про співробітництво щодо фінансування проектів гідроенергетики
25.10.2013 | 15:25
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

25 жовтня відбулась офіційна зустріч української делегації на чолі з Міністром енергетики та вугільної промисловості України Едуардом Ставицьким із представниками Європейського інвестиційного банку у м. Люксембург.

Під час зустрічі Сторони обговорили питання співпраці між Україною та Європейським інвестиційним Банком в енергетичному секторі, зокрема у напрямку електроенергетики, гідроенергетики та газотранспортної системи.

У рамках зустрічі Сторонами було підписано Декларацію про наміри стосовно співробітництва у сфері фінансування проектів у гідроенергетичній галузі України. З метою реалізації інвестиційних проектів Сторони заявили про свій намір поглибити співпрацю по проекту «Будівництво Канівської ГАЕС» та продовжити оцінку проекту «Збільшення потужності Каховської ГЕС».

Нагадаємо, Європейський інвестиційний банк (далі – ЄІБ) створено відповідно до договору про створення Європейського економічного співтовариства від 25 березня 1957 року, підписаного у Римі. На сьогодні акціонерами ЄІБ є 28 країн-членів Європейського союзу. Головною метою Банку є сприяння досягненню цілей Європейського Союзу шляхом довгострокового фінансування надійних інвестиційних проектів. Пріоритетами роботи ЄІБ з країнами-партнерами ЄС виступають: підтримка малих та середніх підприємств; стабільний екологічний розвиток; розвиток інфраструктури; безпека енергопостачання.

версія для друку