українська російська англійська
В Україні зростає пропозиція вітчизняного дитячого харчування
25.10.2013 | 16:14
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Вітчизняні харчовики нарощують виробництво продуктів для дітей. Так, за 8 місяців цього року воно зросло на 41%. Зокрема, побільшало дитячого харчування на молочній основі, особливо продуктів кисломолочних для дитячого харчування та сиру кисломолочного та виробів з нього для дитячого харчування, також соків. Такого значного стрибка у виробництві вдалося досягти завдяки сприятливим умовам, які створив Уряд для виробників. Так, податки від діяльності профільних підприємств ідуть на їхню модернізацію та розширення асортименту. Про це заявив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

«На сьогодні виробники активно займаються модернізацією наявних потужностей та відкривають нові. Також розширюється асортимент продукції. Таких позитивних змін вдалося досягти завдяки тим сприятливим умовам, які створив у поточному році Уряд. Так, підприємства-виробники дитячого харчування зможуть модернізуватися та налагодити випуск нових продуктів за рахунок коштів, отриманих завдяки звільненню прибутку від оподаткування», − зазначив Міністр.

За 8 місяців цього року в Україні виробили майже 21 тисячу тонн продукції для дітей, що на 41% більше, ніж за аналогічний період 2012 року. Зросло виробництво дитячого харчування на молочній основі – на 46%, в тому числі молока обробленого – на 13%, продуктів та сирів кисломолочних – на 200% кожних, соків – на 35%.

Микола Присяжнюк також наголосив на тому, що, окрім кількості, вітчизняні виробники дбають і про якість продукції. А щоб підприємства були забезпечені відповідною сировиною, в Україні планується створювати спеціальні зони. Так, до 2014 року їх може з’явитися вже 80.

 

 

версія для друку