українська російська англійська
Консультації, які проводить Україна в рамках СОТ, не зашкодять підписанню Угоди з ЄС,- В.Пятницький
25.10.2013 | 16:26
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Консультації та переговори, участь в яких приймає Україна в рамках членства у Світовій торговій організації (СОТ), жодним чином не зашкодять підписанню Угоди про асоціацію з Європейським союзом (ЄС), підкреслив Урядовий уповноважений з питань європейської інтеграції Валерій Пятницький в рамках веб-конференції інформаційного агентства «RegioNews».

«Це питання жодним чином не може зашкодити підписанню Угоди про асоціацію з ЄС. Більше того, це жодним чином не може зашкодити розвитку нашого співробітництва з будь-якою країною, яка входить до СОТ», - впевнений він.

При цьому Валерій Пятницький зазначив, що Україна пройшла дуже складний шлях переговорів та домовленостей, перш ніж стати членом СОТ, тому тепер, має намір максимально використовувати механізми, які надає членство для відстоювання національних інтересів.

«На сьогоднішній день ми все робимо відповідно до норм і правил СОТ, ми все робимо в інтересах України. Ми молода країна, якщо ми сіли в поїзд СОТ, ми не хочемо сидіти в тамбурі. Ми придбали свій квиток, в СОТ одна країна – один голос, одна країна – одне місце, і тому ми хочемо займати своє місце. І якщо всі хочуть їхати у спальному вагоні, то ми також хочемо їхати в спальному вагоні і відчувати себе рівними», - наголосив Урядовий уповноважений.

версія для друку