українська російська англійська
Громадська рада при Держземагентстві обговорила законопроект про консолідацію земель
25.10.2013 | 19:12
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

Громадська рада при Держземагентстві України на черговому засіданні обговорила проект Закону України «Про консолідацію земель» та прийняла рішення щодо створення робочої групи з напрацювання пропозицій до проекту акта.

У процесі обговорення громадські активісти поставили питання представнику розробника цього проекту – заступнику начальника Управління ринку та оцінки земель Держземагентства України Юрію Микитенку. Також висловили конкретні зауваження та пропозиції до законопроекту. Юрій Микитенко запевнив, що ряд поставлених питань врегульовується проектом закону про обіг земель сільськогосподарського призначення, однак погодився, що є слушні пропозиції, які можуть бути розглянуті і враховані при доопрацюванні цього проекту законодавчого акта.

Голова Громадської ради Анатолій Вовк зазначив, що законопроект про консолідацію земель є новим у законодавстві і має врегулювати дуже серйозне питання, тому його положення мають бути виписані чітко, щоб не виникало зайвих питань. Для цього він запропонував, а всі члени ради його підтримали, створити робочу групу, яка напрацює виважені пропозиції та зауваження і надасть їх Держземагентству для розгляду.

версія для друку