українська російська англійська
Крим планує відкрити більше 20-ти курортно-туристичних офісів в Україні та за кордоном
26.10.2013 | 09:32
РАДА МІНІСТРІВ АРК

У регіонах України та інших держав планується відкрити більше 20-ти курортно-туристичних офісів Криму. Про це повідомив заступник Голови Ради міністрів Криму Георгій Псарьов на сесії IV Міжнародного Чорноморського Економічного Форуму «Туризм і сфера MICE: кращі практики регіону».

У рамках сесії презентовано санаторно-курортний потенціал Криму, який є однією з пріоритетних галузей для залучення інвестицій як ефективного інструменту соціально-економічного розвитку Криму в рамках Державної програми активізації економіки в 2013-2014 роках, розробленої за завданням Президента України.

У даний час відкрито туристичні офіси в Баку, Єкатеринбурзі, Києві, Мінську, Москві, Ризі, Санкт-Петербурзі, Сиктивкарі. За допомогою турофісів реалізуються програми з навчання лікарів і турагентів роботі з кримським санаторним і туристичним продуктом, організовуються інфотури до Криму, поширюється іміджева інформація.

Найближчим часом планується відкрити такі офіси в Дніпропетровську, Львові та Харкові. «Офіси створюються на базі місцевих туристичних компаній та інформаційних центрів, які відбираються на конкурсних умовах без залучення бюджетних коштів. Це проект державно-приватного партнерства, — підкреслив Георгій Псарьов. — Кожен з офісів створює локальну мережу турагенств, клінік, лікарів і профспілок, готових до роботи з Кримом. Кожен навчений туристичний офіс отримає вивіску «Експерт з продажів Криму», — резюмував Георгій Псарьов.

Заступник Голови Ради міністрів Криму підкреслив, що офіси покликані популяризувати відпочинок і оздоровлення в Криму в період міжсезоння і, тим самим, розв’язати проблему сезонності тургалузі. «Ця проблема актуальна для багатьох країн Чорноморського регіону. Тому сьогодні украй важливо розвивати оздоровчий туризм у міжсезоння та розширювати лікувальну базу установ. Це дозволить подовжити курортний сезон, а також забезпечити економічну ефективність та інвестиційну привабливість туристичної галузі», — підкреслив заступник голови кримського уряду.

 

версія для друку