українська російська англійська
Сімейні лікарі столичного району отримали ключі від службових автомобілів
26.10.2013 | 10:30
Київська МДА

Первинна ланка системи охорони здоров’я Шевченківського району стала мобільнішою. Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов зустрівся з сімейними лікарями району та вручив їм ключі від автомобілів, що виділені для потреб амбулаторій загальної практики. Також Олександр Попов обговорив із медиками стан реалізації медичної реформи в Києві.

«Перед Києвом, міською владою та медиками стоїть нелегке завдання не лише одними з перших у країні виконати намічені заходи з реформування системи охорони здоров’я, а й забезпечити киян якісною та своєчасною медичною допомогою. Робота сімейного лікаря передбачає надання медичної допомоги як в амбулаторіях загальної практики, так і вдома в пацієнта. Нові автомобілі дозволять лікарям оперативно приїжджати на виклик та, у разі необхідності, транспортувати його до амбулаторій», – наголосив Олександр Попов.

Загалом було закуплено 150 легкових автомобілів для лікарів, що надають первинну медичну допомогу. Це дозволить покращити умови роботи сімейного лікаря та своєчасно надавати медичну допомогу пацієнтам у всіх районах міста.

Олександр Попов наголосив, що в рамках Програми економічних реформ та соціальних ініціатив Президента України щодо реформування медичної галузі головним завданням реорганізації роботи лікувальних установ є поліпшення якості й доступності медичної допомоги для пацієнта та покращення умов праці медичних працівників.

 

версія для друку