українська російська англійська
Мінекономрозвитку посилить захист української інтелектуальної власності
26.10.2013 | 12:10
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Мінекономрозвитку посилить роботу щодо захисту прав на інтелектуальну власність в Україні. На цьому наголосив у ході зустрічі з Послом США в Україні Джеффрі Р. Пайєттом Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов.

«Президент Віктор Янукович передав керування Держслужбою інтелектуальної власності Міністерству економічного розвитку і торгівлі. Зараз йде організаційний процес і, так би мовити, передача справ. Ми будемо робити радикальні перетворення, для цього є декілька причин і найважливіша серед них: ми хочемо, щоб права на українську інтелектуальну власність теж були ефективно і надійно захищені. Це - найважливіший внутрішній мотив, чому ми хочемо провести тут швидкі й радикальні зміни», - наголосив Міністр.

Посол США відзначив певні позитивні зрушення у цій сфері і висловив сподівання, що зміни, які відбуваються, тільки підсилять ефект.

«Наша мета – це плідна співпраця з вами для того, щоб у визначені строки можна було досягти прогресу. Наша мета - співпрацювати з Україною, як з партнером у цих питаннях. В нас вселяє надію те, що ми бачимо. Особливо те, що ви зараз приймаєте остаточне рішення по цих питаннях», - сказав Джеффрі Р. Пайєтт.

Також на зустрічі Міністр і Посол обговорили подальший розвиток і активізацію взаємовигідного співробітництва між двома країнами.

Ігор Прасолов поінформував, що в Україні триває реалізація низки реформ, направлених, серед іншого, і на подальший економічний розвиток.

«Українським Урядом реалізується Програма Президента з відновлення економічного зростання й модернізації економіки країни, яка охоплює широкий спектр стратегічних перетворень. Серед основних напрямів - створення базових передумов економічного росту; формування режиму максимального сприяння бізнесу через зменшення втручання держави в економіку, зниження адміністративних бар’єрів для його розвитку, модернізацію податкової системи й поглиблення міжнародної економічної інтеграції України; модернізація інфраструктури й базових секторів економіки», - сказав Ігор Прасолов.

Міністр також зазначив, що лібералізація доступу вітчизняного експорту на американський ринок залишається одним з ключових питань України у сфері торговельно-економічного співробітництва з США.

Міністр акцентував, що Україна зацікавлена у підтримці з боку США євроінтеграційних прагнень нашої країни, а також її співробітництва з Міжнародним валютним фондом та групою Світового банку.

Довідково

Президент України Віктор Янукович Указом № 549/2013 від 8 жовтня 2013 р. підпорядкував діяльність Державної служби інтелектуальної власності Міністерству економічного розвитку і торгівлі України.

 

версія для друку