українська російська англійська
Леонід Кожара взяв участь у 37-му Європейському засіданні Тристоронньої комісії
28.10.2013 | 09:33
Прес-служба Міністерства закордонних справ

27 жовтня ц.р. у Кракові (Республіка Польща) Діючий голова ОБСЄ, Міністр закордонних справ України Леонід Кожара взяв участь у 37-му Європейському засіданні Тристоронньої комісії.

Однією з головних тем краківського засідання були відносини між Україною та ЄС, у т.ч. перспектива підписання Угоди про асоціацію з ЄС під час Саміту "Східного партнерства" у Вільнюсі.

Л.О.Кожара поінформував учасників Тристоронньої комісії про зусилля України, спрямовані на створення передумов, необхідних для підписання Угоди, а також про прогрес, досягнутий Україною на цьому шляху.

Глава зовнішньополітичного відомства України висловив переконання, що підписання Угоди про асоціацію сприятиме подальшій успішній реалізації розпочатого українською владою процесу політичних, економічних, правових та соціальних реформ. Л.О.Кожара також наголосив на далекосяжних позитивних наслідках Угоди про асоціацію для загальноєвропейських процесів, підкресливши спільну відповідальність України та ЄС за підписання цього важливого документа.

У рамках засідання Тристоронньої комісії Міністр закордонних справ України провів зустріч з колишнім Президентом Польщі Алєксандром Кваснєвським.

Довідково

Тристороння комісія – міжнародна організація, що складається з представників Північної Америки, Західної Європи та Азії (Японія і Південна Корея), офіційна мета якої - обговорення та пошук рішень світових проблемристороння комісія була утворена в 1973 році.

Цьогорічне 37-ме Європейське засідання Тристоронньої Комісії було присвячене ситуації в ЄС та перспективі його подальшого розвитку. Окрема панель засідання стосувалася відносин України та ЄС, а також перспективи підписання Україною Угоди про асоціацію з ЄС.

 

 

версія для друку