українська російська англійська
Відбулося чергове засідання Підкомітету з міжнародного співробітництва Українсько-Російської міждержавної комісії
28.10.2013 | 12:40
Прес-служба Міністерства закордонних справ

28 жовтня ц.р. у Ростові-на-Дону (Російська Федерація) під головуванням Діючого голови ОБСЄ, Міністра закордонних справ України Леоніда Кожари та Міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова відбулось  восьме засідання Підкомітету з міжнародного співробітництва Українсько-Російської міждержавної комісії.

У рамках заходу глави зовнішньополітичних відомств України і РФ обговорили широкий комплекс питань двостороннього порядку денного та міжнародних відносин, зокрема, прикордонну проблематику, співробітництво у консульській сфері, взаємодію сторін з врегулювання регіональних конфліктів та боротьби з новими викликами і загрозами, співпраці в рамках міжнародних організацій.

Окрему увагу було приділено питанням співробітництва в економічній сфері, в тому числі у контексті перспективи підписання Україною Угоди про асоціацію з ЄС. Міністром Л.Кожарою було запропоновано провести консультації на експертному рівні у тристоронньому форматі Україна – РФ – ЄС.

Міністр закордонних справ України в чергове наголосив на необхідності врегулювання ситуації із постраждалим внаслідок інциденту в Азовському морі громадянином України О.Федоровичем з метою його якнайшвидшого повернення на Батьківщину, а також зміни запобіжного заходу стосовно заарештованого в РФ члену екіпажу судна «Арктік Санрайз»  громадянина України Р.Якушева.

За результатами засідання підписано підсумковий Протокол та План взаємодії між міністерствами закордонних справ України та РФ на 2014 рік.

 

версія для друку