українська російська англійська
Херсонська область готується до відзначення свого 70-річчя
28.10.2013 | 13:38
Херсонська ОДА

«Відзначення 70-річчя утворення Херсонської області повинно пройти на високому організаційному рівні. - Підкреслив голова Херсонської обласної державної адміністрації Микола Костяк на обласній селекторній нараді нараді з головами райдержадміністрацій, міськими головами міст обласного значення, головами районних рад, керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, обласних служб та управлінь. - Для цього нам необхідно об’єднати зусилля всіх органів влади, установ та організацій, залучити видатних земляків, молодь, ветеранів для підготовки до знаменного ювілею області».

У зв’язку з цим, Микола Костяк доручив заступникам голови облдержадміністрації, керівникам структурних підрозділів, обласних служб та управлінь, головам районних державних адміністрацій, міським головам взяти під особистий контроль підготовку до відзначення 70-річчя утворення області.

«У рік 70-річчя Херсонщини особливого значення набуває виконання соціальних ініціатив Президента України», - зазначила заступник голови облдержадміністрації Ганна Пономаренко, інформуючи присутніх про стан підготовки області до знаменної події.

Також вона зазначила, що обласною державною адміністрацією вже розробляється концепція і стратегічні напрями спектру святкових заходів. І додала: «Керівництвом області порушено питання перед Верховною Радою України про відзначення цієї дати і залучення державного супроводу».

Також заступником голови облдержадміністрації було акцентовано увагу на тому, що святкування повинно мати об’єднуючий і консолідуючий характер для усієї громади області.

«У найближчому майбутньому буде сформовано план підготовчих дій для проведення системи заходів з відзначення 70-річчя області. У ньому будуть передбачені масштабні події та урочистості соціально-економічного, культурно-мистецького, інформаційно-просвітницького, спортивно-масового та інших напрямків», - наголосила Ганна Пономаренко.

Так, серед таких заходів проведення циклу науково-практичних конференцій «70-річний шлях Херсонської області – досягнення та перспективи розвитку», випуск семисерійного документального фільму з історії області та цикл телепередач «Херсонщина ювілейна», конкурси творчих робіт і виставок «Херсонщині – 70», видання святкового номеру Всеукраїнського іміджевого журналу «Україна – 21-ше століття» та презентаційної книги про область, цикл спортивних змагань «70 перемог до 70-річчя Херсонщини» тощо.

«Ми маємо створити у людей по-справжньому урочистий настрій та належні умови для єднання обласної громади навколо спільних історичних, культурних і державницьких цінностей», - резюмувала Ганна Пономаренко.

 

версія для друку