українська російська англійська
У Держпідприємництві обговорили питання сертифікації якості зерна
28.10.2013 | 15:15
Прес-служба з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

В Держпідприємництві України відбулася нарада під головуванням Першого заступника Голови Служби Олександра Потімкова щодо виявлення адміністративних перешкод, пов’язаних з переміщенням територією України зерна

Учасниками заходу були представники Держсільгоспінспекції України, Європейської Бізнес Асоціації, Міжнародної Фінансової Корпорації, Української аграрної конфедерації та Американської торгівельної палати в Україні.

Під час наради обговорювалися питання щодо розробки проектів актів законодавства та їх подання на розгляд Кабміну з метою врегулювання процедури видачі сертифіката якості зерна та продуктів його переробки.

Так, були розглянуті пропозиції представників асоціацій щодо визначення «партія зерна», обов’язковості реєстрації заявок суб’єктів господарювання, а також строків видачі сертифіката якості зерна та продуктів його переробки.

Учасники в своїх виступах наголошували, що реформування підходів до сертифікації якості зерна має враховувати кращий міжнародний досвід. Це, в свою чергу, надасть можливість Україні зменшити логістичні витрати операторів зернового ринку, підвищити конкурентоздатність вітчизняної сільськогосподарської продукції та стимулювати виробництво й експорт.

 

версія для друку