українська російська англійська
Р.Богатирьова обговорила з Послом Франції співпрацю між країнами у медичній галузі
28.10.2013 | 19:20
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

Міністр охорони здоров’я України Раїса Богатирьова у понеділок обговорила з Послом Французької Республіки в Україні Аленом Ремі стан та перспективи взаємодії між двома країнами в медичній галузі.

Керівник МОЗ України висловила впевненість в тому, що Україна та Франція мають усі можливості для подальшого розвитку взаємовигідної співпраці у сфері практичної медицини, науково-технологічному напрямку, а також у фармацевтичній галузі. «Ми зацікавлені в отриманні досвіду організації та функціонування французької системи охорони здоров’я і в поглибленні українсько-французького співробітництва з метою наповнення вітчизняного ринку якісною фармацевтичною продукцією за доступними цінами», – наголосила Міністр.

Під час обміну думками щодо шляхів наповнення співпраці реальним змістом, учасники зустрічі виходили з положень Дорожньої карти, підписаної Міністрами закордонних справ обох держав 5 червня 2013 року. Цей документ, серед іншого, передбачає обмін експертами у сфері реструктуризації системи охорони здоров’я, поглиблення співпраці у галузі охорони здоров’я населення, попередження та лікування цукрового діабету, туберкульозу, боротьби проти раку та СНІДу, а також організацію стажувань для українських медичних працівників в основних медичних закладах Франції.

Посол Французької Республіки в Україні Ален Ремі, зі свого боку, наголосив на готовності французької сторони посилити співпрацю між країнами на державному рівні у здійсненні заходів з протидії епідемії ВІЛ-інфекції/СНІДу.

«Ми вдячні французьким партнерам за надання корисної технічної допомоги у пріоритетних для нас сферах та зацікавлені у подальшому розвитку такої співпраці», – заявила Раїса Богатирьова. Висловивши задоволення динамікою і змістом політичного діалогу між Україною і Францією, Міністр зазначила, що за час, який лишається до Вільнюського саміту Східного партнерства нам вдасться досягти порозуміння щодо подальшого зближення нашої держави з Європейським Союзом.

 

 

версія для друку