українська російська англійська
У Криму розширять спектр соціальних послуг ветеранам та інвалідам війни
29.10.2013 | 09:24
Рада міністрів АРК

У Криму планують розширити спектр соціальних послуг ветеранам та інвалідам Великої Вітчизняної війни. Про це повідомила міністр соціальної політики Криму Олена Семічастна на апаратній нараді, яка пройшла під керівництвом Голови Ради міністрів Криму Анатолія Могильова 28 жовтня.

Зокрема, у рамках покращення соціального та медичного захисту ветеранів Великої Вітчизняної війни, передбаченого програмою Президента Віктора Януковича «Україна для людей», у Криму планують впровадити проект «Соціальне таксі», розширити мережу університетів третього віку. Крім того, будуть передбачені кошти на часткову компенсацію послуг доглядальниць для інвалідів війни.

Міністр відмітила, що наступного року для ветеранів та інвалідів планують закупити 300 путівок на санаторно-курортне лікування, це на 100 більше, ніж цього року. «Особлива увага приділяється наданню ветеранам соціальних послуг. Цього року від оплати соцпослуг звільнено 3 тисячі самотньо проживаючих громадян. Місцеві ради виділяють кошти та покривають ці витрати», — сказала Олена Семічастна.

 

версія для друку