українська російська англійська
Держфінінспекція в АР Крим у січні-вересні відшкодувала втрат на 22,6 млн. грн.
29.10.2013 | 11:40
Прес-служба Державної фінансової інспекції

У січні – вересні 2013 року фахівці Держфінінспекції в АР Крим забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 22,6 млн. грн. Зокрема, до бюджетів різних рівнів, підприємств та установ додатково надійшло 7 млн. грн. Відшкодовано та поновлено нецільових, незаконних витрат і недостач ресурсів на суму 15,6 млн. грн.

До порушників бюджетної дисципліни застосовано 223 фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами на рахунках, призупинення та зменшення бюджетних асигнувань.

За матеріалами ревізій правоохоронні органи розпочали 70 досудових розслідувань. Ще 91 досудове розслідування розпочато та складено 23 протоколи про адміністративне корупційне правопорушення за результатами участі фахівців інспекції як залучених спеціалістів у перевірках, що їх проводили правоохоронні структури.

До суду пред'явлено 46 позовів щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 26 млн. грн. Пред'явлення ще 95 таких позовів ініційовано перед органами прокуратури та установами.

За допущені порушення 527 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 153 – до дисциплінарної та матеріальної, 14 осіб звільнено із займаних посад.

 

версія для друку