українська російська англійська
Микола Азаров: Уряд до кінця листопада передасть бюджет-2014 у Верховну Раду
29.10.2013 | 11:47
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Кабінет Міністрів уже до кінця листопада передасть проект Державного бюджету на 2014 рік у Верховну Раду.

Про це у вівторок повідомив журналістам Прем'єр-міністр України Микола Азаров.

"Я особливих проблем з формуванням держбюджету на 2014 рік не бачу. Є ряд питань, які необхідно уточнити і узгодити. Але ця робота буде завершена найближчим часом. Я думаю, що в кінці листопада ми представимо збалансований бюджет у Верховну Раду", - сказав він.

Прем'єр додав, що до цього будуть проведені консультації з Міжнародним валютним фондом щодо основних параметрів бюджету.

Микола Азаров також поінформував, що на сьогодні у нього запланована зустріч із представниками МВФ. "Ми налаштовані на розробку абсолютно реалістичного бюджету", - підкреслив він.

Глава Уряду повідомив, серед іншого, що Україна має намір обговорити з МВФ питання введення з січня 2014 року зниженої ставки ПДВ та податку на прибуток.

"Ми повинні утримувати дефіцит бюджету у безпечних для країни параметрах. Тут наша думка з МВФ співпадає. І саме виходячи з цієї умови, ми вирішуватимемо питання про те, чи запровадимо ми ту норму, яка закладалася у 2010 році, чи все-таки підемо на узгоджену позицію з МВФ", - зазначив Микола Азаров.

Нагадаємо, з 1 січня наступного року має відбутися зниження ставки ПДВ з 20% до 17%, а також податку на прибуток підприємств – з 19% до 16%.

версія для друку