українська російська англійська
З 1 січня 2014 року змінюються правила в'їзду до Грузії
29.10.2013 | 12:04
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Міністерство інфраструктури України звертає увагу міжнародних автомобільних перевізників: з 1 січня 2014 року автомобільні транспортні засоби, які здійснюватимуть міжнародні перевезення, матимуть право в’їхати на територію Грузії тільки за наявності таких видів дозволів: двосторонніх разових; багаторазових дозволів; дозволів ОЧЕС (BSEC) та дозволів ЄКМТ (ECMT). Саме з наступного року набирає чинності відповідна Постанова Уряду Грузії.

За повідомленням Міністерства економіки і стійкого розвитку Грузії, здійснення міжнародних автомобільних перевезень із порушенням умов міжнародних договорів, а також в’їзд іноземних автоперевізників без відповідного дозволу, згідно із законодавством Грузії тягне за собою штрафні санкції у розмірі 5000 ларі.

Мінінфраструктури просить автоперевізників, з метою уникнення конфліктних ситуацій під час здійснення перевезень до Грузії, зважати на дану інформацію.

Довідка

Постановою Уряду Грузії від 9 вересня 2013 року № 229 визнано недійсною Постанову Уряду Грузії від 25 липня 2012 року № 286, на підставі якої на прикордонних митних пунктах при в’їзді у Грузію можна було отримати дозвіл вартістю 200 ларі для здійснення міжнародних автомобільних перевезень по території Грузії.

 

версія для друку