українська російська англійська
Херсонщина прийняла Всеукраїнську естафету пам'яті "Слава визволителям України"
29.10.2013 | 12:30
Херсонська ОДА

Черга приймати Всеукраїнську естафету пам’яті «Слава визволителям України», що приурочена 70-й річниці визволення України та 70-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, дійшла і до Херсонщини. Так, заступник голови обласної державної адміністрації Ганна Пономаренко разом із представниками місцевої влади, ветеранами області та запорізькою делегацією взяла участь в  урочистих заходах, що відбулися на території Нижньосірогозького району.

 «Чим далі відходять воєнні часи, тим сильніше стає почуття вдячності перед усіма, хто захистив Вітчизну від фашистської чуми. Їх подвиг – приклад і настанова для кожного з нас. І ми маємо бути гідними своїх батьків і дідів, які перемогли грізного ворога та підняли країну з руїн у повоєнні роки», -  сказала Ганна Пономаренко під час урочистого мітингу.

Спілкуючись після заходу з журналістами, заступник голови облдержадміністрації наголосила на тому, що держава високо цінує заслуги ветеранів і прагне, незважаючи на всі складнощі, забезпечити достойний рівень їхнього життя. «Тому Президент України поставив завдання перед органами влади всіх рівнів: оточити щоденною турботою та підтримкою кожного, хто завоював для нащадків мирне життя, а також поліпшити їх соціальний та медичний захист», - відзначила Ганна Пономаренко.

Після завершення мітингу гості та жителі району вшанували пам'ять полеглих у роки Великої Вітчизняної війни покладанням квітів до Меморіалу «Скорботна мати», а також висадили біля обеліску 70 кущів троянд. Число є символічним, адже Всеукраїнська естафета пам’яті «Слава визволителям України» приурочена 70-й річниці визволення України та 70-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Нагадаємо, що Всеукраїнська естафета пам’яті «Слава визволителям України» стартувала 14 лютого 2013 року. Патріотична естафета уже пройшла Луганською, Харківською, Сумською, Донецькою, Чернігівською та Запорізькою областями. А вчора, 28 жовтня 2013 року, естафету пам’яті прийняла Херсонщина.

 

версія для друку