українська російська англійська
Микола Азаров: Нашим стратегічним завданням є підтримка ІТ-галузі
29.10.2013 | 12:13
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров вважає стратегічним завданням Уряду підтримку ІТ-галузі, оскільки саме її розвиток може за короткий термін значно збільшити внутрішній валовий продукт.

Про це він заявив у вівторок під час відвідання Міжнародного наукового конгресу "Інформаційне суспільство в Україні".

"Ті зусилля, які задіяв Уряд для створення умов для розвитку ІТ-технологій, починають давати результат. Мені приємно це бачити, оскільки розвиток інформаційних технологій і створення продуктів на цій базі - це наше стратегічне завдання наряду з розвитком агропромислового комплексу і модернізації економіки та промисловості. Це та сфера створення внутрішнього валового продукту, яка може надати найбільш відчутний результат у найближчі роки. Тому нашим стратегічним завданням є підтримка розвитку цієї важливої галузі",- сказав Микола Азаров.

Водночас Прем'єр-міністр підкреслив, що розвиток інформаційно-комунікативних технологій створює нові можливості для спілкування громадян із органами державної влади, зокрема і Урядом.

"Уряд і місцеві органи влади стають більш доступними і більш відкритими для людей - це надзвичайно важливо", - сказав Микола Азаров.

 

версія для друку