українська російська англійська
Державна виконавча служба України відзвітувала про роботу з банківською системою
29.10.2013 | 12:40
Прес-служба Державної виконавчої служби

Державна виконавча служба України продовжує роботу по взаємодії з Національним банком України щодо впровадження електронного документообігу.

Зокрема, наказом ДВСУ від 26.06.2013 №57/2 створено робочу групу з питань впровадження між органами державної виконавчої служби та банківськими установами електронного документообігу, основним завданням якої є розроблення механізмів шляхом направлення державними виконавцями до банківських установ постанов про арешт коштів та інших цінностей боржника, а також платіжних вимог у формі електронних документів.

«На сьогодні проведено два засідання робочої групи. Нами проаналізована інформація та прийнято рішення щодо продовження роботи після готовності учасників електронного документообігу до технічної можливості його впровадження», - зазначила Тетяна Тимченко, заступник директора департаменту організаційного та нормативно-методичного забезпечення органів державної виконавчої служби.

Наразі, Державна виконавча служба України опрацьовує питання нормативного врегулювання електронного документообігу.

Щодо ефективності співпраці з державними виконавцями висловили свою думку і банкіри. "Останнім часом ситуація стала змінюватися на краще. Ми налагоджуємо співпрацю і знаходимо чітке розуміння своїх проблем. Обидві сторони прекрасно розуміють, що правила і закони існують для всіх без винятку. Думаю, такий конструктивний підхід дозволить нам спільними зусиллями результативно рухатися вперед", - констатував виконавчий директор НАБУ, голова правління "Укргазбанку" Сергій Мамедов.

версія для друку