українська російська англійська
За дев'ять місяців поточного року в Пенсійний фонд перераховано більше 2 млрд. грн.
29.10.2013 | 12:50
Прес-служба Державної виконавчої служби

Державна виконавча служба України за дев’ять місяців 2013 року перерахувала до Пенсійного фонду України понад 2 мільярди гривень, що на 839 мільйонів гривень більше за аналогічний період минулого року.

Згідно із статистикою, наданою територіальними органами виконавчої служби, найбільше надходжень до Пенсійного фонду України перерахувала східна частина України, зокрема Донецька (понад 1 мільярд гривень), яка є лідером серед всіх областей України та Луганська (понад 200 мільйонів гривень).

Варто зазначити, що протягом трьох кварталів державними виконавцями було опрацьовано понад 275 тисяч виконавчих проваджень про стягнення на користь держави в інтересах органів Пенсійного фонду України, з них 162 тисячі (60%) фактично виконано.

«На сьогодні органами державної виконавчої служби докладено максимальних зусиль для налагодження тісної співпраці з органами Пенсійного фонду України. Це, насамперед, полягає у проведенні спільних організаційних заходів, спрямованих на покращення стану виконання рішень вказаної категорії», - розповіла Руслана Велем, начальник відділу аналітики та статистики департаменту контролю за виконанням рішень, розгляду звернень громадян та юридичних осіб ДВСУ.

Протягом вересня-жовтня 2013 року, органами державної виконавчої служби проведено наради із залученням представників органів Пенсійного фонду України, органів прокуратури та керівників підприємств-боржників, які мають найбільшу заборгованість перед органами Пенсійного фонду України.

Наразі, з метою належної взаємодії органів державної виконавчої служби та Пенсійного фонду України при виконанні рішень судів про стягнення коштів на користь держави за позовами органів ПФУ, проводиться робота щодо удосконалення процедури звірення виконавчих документів, за якими стягувачем є Пенсійний фонд України.

Довідково

Відповідно до Порядку взаємодії органів державної виконавчої служби та органів Пенсійного фонду України, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 26.12.2011 №3593/5 та постановою правління Пенсійного фонду України від 26.12.2011 №39-1, між регіональними органами виконавчої служби та ПФУ проводяться щоквартальні взаємозвірки щодо стану виконання виконавчих документів, за якими стороною є органи Пенсійного фонду України.

 

версія для друку