українська російська англійська
ДВСУ: Впровадження електронного обміну інформацією з органами ДАІ на завершальному етапі
29.10.2013 | 13:10
Прес-служба Державної виконавчої служби

28 жовтня 2013 року представники Державної виконавчої служби України взяли участь у нараді, яка відбулася у департаменті Державної автомобільної інспекції Міністерства внутрішніх справ України за участю представників ДП «Інформаційний центр» Міністерства юстиції України.

На нараді учасниками було обговорено питання щодо можливості завершення опрацювання проекту Протоколу про порядок обміну інформацією, терміни, структуру та формат інформаційних файлів. Зокрема, з метою затвердження даного Протоколу та впровадження електронного обміну інформацією проведено ряд нарад.

«Впровадження електронного обміну інформацією з органами ДАІ знаходиться на завершальному етапі. Маємо надію, що з урахуванням часу, який знадобиться для створення Національної автоматизованої інформаційної системи департаменту Державної автомобільної інспекції, до кінця 2013 року ми вийдемо на новий формат взаємовідносин, що поліпшить нашу співпрацю», - зазначив Ігор Миронюк, перший заступник голови Державної виконавчої служби України.

Планується, що новостворена система значно поліпшить роботу державних виконавців. На нараді учасниками обговорено критерії, за якими можливо отримувати необхідну інформацію із зазначеної інформаційної системи. У разі, якщо за параметрами пошуку, як прізвище, ім’я, по-батькові, ідентифікаційний код/паспортні дані, код ЄДРПОУ, у базі інформація не знайдена, державний виконавець має звернутись з відповідним письмовим запитом до органу Державтоінспекції.

За результатами наради всіма учасниками прийнято рішення доопрацювати проект Протоколу з урахуванням визначення параметрів, за якими надаватиметься інформація державному виконавцю.

Довідково

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України та Міністерства внутрішніх справ України від 08.10.2012 року № 1480/5/868 «Про організацію роботи щодо інформаційної взаємодії Міністерства юстиції України, Міністерства внутрішніх справ України та Державної виконавчої служби України».

Наказ передбачає створення відповідних нормативних та технічних можливостей для оперативного обміну інформацією між Міністерством юстиції України, Міністерством внутрішніх справ України та Державною виконавчою службою України щодо транспортних засобів та виконавчих дій відносно них.

версія для друку