українська російська англійська
Микола Азаров: Приємно, що ми піднялися в рейтингу Doing Business
29.10.2013 | 13:13
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр Микола Азаров із задоволенням відзначив поступ України в рейтингу Doing Business. Про це він заявив журналістам у вівторок.

"Мені приємно, що ми піднялися на 28 позицій у цьому рейтингу, і що з 2010 року Україна зробила надзвичайно великий крок вперед. Це свідчить про те, що, не зважаючи на всі труднощі з реалізацією реформ, об'єктивна оцінка Світового банку засвідчила, що ми є лідером у галузі регуляторних реформ. І це приємно", - сказав Микола Азаров.

Водночас він зауважив, що Кабінет Міністрів не у повній мірі задоволений темпами перетворень, які спрямовані на дерегуляцію. "Ще багато не зроблено, і ми самі не задоволені тим, як відбуваються в нас перетворення. На жаль, ще багато у нас адміністративного тиску на бізнес. Однак рейтинг Світового банку – це свідчення того, що Україна на правильному шляху, і альтернативи йому немає", - наголосив Прем'єр-міністр.

Він також підкреслив, що Україна здійснює реформи не для того, аби посідати якесь місце у рейтингах, а передусім для спрощення умов ведення бізнесу й зростання кількості іноземних інвестицій.

Нагадаємо, позиції України зросли у світовому рейтингу Doing Business-2014 на 28 пунктів. Якщо в минулорічному звіті країна посіла 140 місце, то цьогоріч – 112.

 

версія для друку