українська російська англійська
Микола Азаров оптимістично дивиться на співпрацю з МВФ
29.10.2013 | 16:04
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров оптимістично оцінює консультації, проведені керівництвом фінансово-економічного блоку Уряду та Національного банку з місією Міжнародного валютного фонду.

Про це він заявив на заключній зустрічі з місією МВФ у вівторок.

"В цілому я оптимістично розцінюю перебіг ваших консультацій, і я думаю, що компроміс можливий, і ми в ньому зацікавлені", - сказав Микола Азаров.

Він додав, що Кабінет Міністрів готовий продовжити співпрацю з МВФ. "Ми завжди розглядали співпрацю з МВФ як важливий елемент нашої економічної політики. Особливо вона важлива зараз, напередодні підписання Угоди про асоціацію з ЄС", - відзначив Прем'єр-міністр.

Глава Уряду підкреслив, що попри непросту фінансово-економічну ситуацію Україна вчасно розраховується за попередніми траншами МВФ.

Голова місії МВФ Ніколай Георгієв, у свою чергу, констатував, що головні цілі співпраці з Україною залишаються незмінними. "Тобто сформулювати і втілити у життя комплексний пакет заходів економічної політики, які дадуть змогу вирішувати проблеми України, які лежать у зовнішньоекономічній площині, а також дадуть поштовх для відновлення економічного зростання", - пояснив Ніколай Георгієв.

версія для друку