українська російська англійська
Урядовий уповноважений перерахував кошти організаціям інвалідів на передплату на 2014 рік
29.10.2013 | 16:45
Прес-служба Урядового уповноваженого з прав інвалідів

До Урядового уповноваженого з прав інвалідів звернувся головний редактор газети центральних органів виконавчої влади України «Урядовий кур’єр» Сергій Брага. У своєму зверненні він просив посприяти в здійсненні передплати газети для інвалідів та інвалідних організацій, які в цей скрутний час не мають змоги читати дане друковане видання.

Урядовий уповноважений відгукнувся на прохання головного редактора та перерахував місячну зарплату для передплати «Урядового кур’єра» всеукраїнським громадським організаціям інвалідів на 2014 рік. Серед них: «Коаліція захисту прав інвалідів та осіб з інтелектуальною недостатністю», «Асоціація підприємців та працюючих інвалідів», «Наукове товариство інвалідів «Інститут соціальної політики», «Конфедерація громадських організацій інвалідів», «Асоціація інвалідів спинальників України», «Інститут реабілітації та соціальних технологій», «Донна», «Генерація успішної дії» та інші.

При цьому Олексій Журавко зазначив: «Отримавши передплату на «Урядовий кур’єр», інваліди матимуть змогу отримувати найповнішу інформацію про діяльність Президента та Уряду України, дізнаватися про найголовніші події у політичному, економічному, громадському, культурному житті держави та світу. Беручи до уваги, що «Урядовий кур’єр» регулярно надає своїм читачам юридичні консультації, це сприятиме обізнаності інвалідів, тим самим підвищиться їх правова культура».

версія для друку