українська російська англійська
Заява Леоніда Кожари щодо президентських виборів у Грузії
29.10.2013 | 17:16
Прес-служба Міністерства закордонних справ

Діючий голова ОБСЄ, Міністр закордонних справ України Леонід Кожара привітав демократичний характер проведення президентських виборів у Грузії, які відбулися 27 жовтня 2013 року.

«Я з великим задоволенням відзначаю заяву щодо попередніх висновків Міжнародної місії спостереження за президентськими виборами в Грузії у складі Бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ, Парламентської асамблеї ОБСЄ, Парламентської асамблеї Ради Європи, Європейського парламенту, Парламентської асамблеї НАТО, у якій підкреслюється ефективна організація виборів, їх прозорість та проведення у дружній і конструктивній атмосфері, забезпечення дотримання фундаментальних свобод, таких як свобода слова, свобода пересування та свобода зібрань», – заявив Діючий голова ОБСЄ.

«Високо ціную тверду налаштованість грузинського народу та лідерів країни щодо проведення виборів у відповідності до міжнародних стандартів демократичних виборів, зокрема зобов’язань в рамках ОБСЄ та Ради Європи. Вибори у Грузії засвідчили подальший розвиток демократичних процесів та суттєво посилили зусилля ОБСЄ у зміцненні регіональної стабільності та безпеки», – наголосив Леонід Кожара.

 

версія для друку