українська російська англійська
Голова Антимонопольного комітету зустрівся з делегацію Іраку
29.10.2013 | 18:06
Прес-служба Антимонопольного комітету

28 жовтня 2013 року в рамках діяльності Спільної українсько-іракської комісії з питань торговельного, економічного, наукового та технічного співробітництва в Антимонопольному комітеті України відбулась зустріч делегації Міністерства транспорту Республіки Ірак на чолі з Послом Республіки Ірак в Україні Шоршом Халідом Саід з Головою Української частини Комісії – Головою Антимонопольного комітету України Василем Цушком.

Метою зустрічі є розширення торговельно-економічного співробітництва між Україною та Республікою Ірак.

Іракська сторона зазначила, що реконструкція та розвиток транспортної системи є одним із пріоритетних завдань Уряду Республіки Ірак. Так, особлива увага приділяється співпраці з Україною для розвитку авіаційного, залізничного, пасажирського та морського транспорту, а також вантажних перевезень.

Під час зустрічі Василь Цушко зазначив, що Україна докладатиме зусилля для продовження конструктивного діалогу з Республікою Ірак з метою створення сприятливих умов для розвитку бізнес-середовища в транспортній галузі.

У ході зустрічі було також обговорено питання забезпечення діяльності Спільної українсько-іракської комісії з питань торговельного, економічного, наукового та технічного співробітництва. Учасники підкреслили важливість налагодження діалогу між країнами та запевнили у готовності до розвитку подальшого співробітництва.

версія для друку