українська російська англійська
Керівництво МОЗ України контролює надання медичної допомоги хворим на ВІЛ/СНІД
30.10.2013 | 09:15
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

Аби особисто проконтролювати питання забезпечення належної медичної допомоги хворим на ВІЛ/СНІД, в тому числі в стаціонарних умовах, Міністр охорони здоров’я України Раїса Богатирьова в понеділок перевірила хід здачі в експлуатацію нового приміщення Клініки Інституту епідеміології та інфекційних захворювань ім. Л. Громашевського.

Як повідомлялося раніше, Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив Національній академії медичних наук України, Київській міській державній адміністрації, Міністерству регіональної політики, Держбудінспекції вжити дієвих заходів для введення в експлуатацію будівлі, де буде розміщуватися клініка, в якій лікуються хворі на ВІЛ/СНІД. Координацію та контроль за виконанням завдань здійснює Віце-прем'єр-міністр України Костянтин Грищенко.

За результатами перевірки Міністром охорони здоров'я України об’єкту був розроблений «План відкриття Клініки ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМНУ», згідно з яким співробітники Інституту та Клініки розпочали процес прийому відділень та медичного обладнання.

29 жовтня Клініку за дорученням Раїси Богатирьової відвідав заступник Міністра охорони здоров’я України Олександр Толстанов, який проінспектував підготовку об’єкту до введення в експлуатацію, що відбудеться найближчим часом. Як запевнив заступник Міністра, жодний хворий, який потребує лікування в умовах стаціонару, не залишається нині без відповідної медичної допомоги, яка згідно з профілем надається в стаціонарах міста Києва.

Довідково

Клініка ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім.Л.В. Громашевського НАМН України» розрахована на 80 ліжок, знаходиться за адресою миїв, вул. М. Амосова, 5. Планується, що в цьому закладі буде надаватися високоспеціалізоване стаціонарне та амбулаторне лікування ВІЛ-позитивним хворим та хворим на вірусні гепатити. Відділення Клініки забезпечені сучасним медичним обладнанням та устаткуванням.

Станом на сьогодні будівельно-ремонтні роботи в Клініці завершені, наразі тривають роботи з благоустрою території та усунення недоліків виявлених співробітниками Інституту та Клініки.

До початку роботи Клініки амбулаторний прийом ВІЛ-позитивних хворих проводиться за адресою вул. Амосова, 5 на першому поверсі адміністративного корпусу. Амбулаторний прийом хворих на СНІД не припинявся. Всі пацієнти Клініки отримують антиретровірусну терапію у повному обсязі.

Стаціонарне лікування ВІЛ-позитивних пацієнтів клініки проводиться у Київському міському центрі СНІДу, за адресою вул. Відпочинку, 11.

версія для друку