українська російська англійська
У Кримському книжковому форумі візьмуть участь понад 20 видавництв
30.10.2013 | 09:33
Рада міністрів АРК

У I Кримському книжковому форумі візьмуть участь більше 20-ти видавництв України та Росії. Про це повідомили на засіданні оргкомітету з підготовки та проведення форуму, яке пройшло під керівництвом заступника Голови Ради міністрів Криму Георгія Псарьова.

Форум пройде в Алушті з 7 по 10 листопада з метою реалізації Указу Президента України про державну підтримку діяльності книговидавця та популяризації читання в Україні.

«Цей форум проводиться вперше в автономії. Співорганізатором виступає Рада міністрів Криму. Захід спрямовано на розширення рамок курортного сезону, а також підвищення значення книги в житті кримського суспільства», — відмітив віце-прем’єр.

Серед видавництв, які візьмуть участь у форумі, — «Фоліо», «Ранок», «Ексмо». Крім того, очікується, що в заході приймуть участь письменники Андрій Курков (Україна) і Тетяна Полякова (Росія), віце-президент Російського Книжкового Союзу Марина Каменева, виконавчий директор Асоціації книгорозповсюджувачів незалежних держав Анатолій Горбунов та інші.

У рамках заходу планується проведення «круглих столів», конференцій, книжкових виставок-продажів, презентацій книг і літературних журналів. У тому числі, буде презентовано три випуски літературного журналу «Крим».

 

 

 

 

версія для друку