українська російська англійська
В.Семиноженко привітав українських ІТ-спеціалістів з високим досягненням на міжнародних змаганнях
30.10.2013 | 09:46
Прес-служба Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації

Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко привітав українських ІТ-спеціалістів з високим досягненням на міжнародних змаганнях Brainbench-2013.

«56 українців довели, що вони – одні з найкращих в індивідуальних заліках з декількох мов програмування, фреймворків, баз даних та графіки. Наші ІТ-спеціалісти здобули друге місце за майстерністю у світі, і це свідчить не лише про високий рівень інформаційно-комунікативних технологій в Україні, але й про величезний потенціал цієї галузі для держави Україна. Щиро вітаю наших співвітчизників із заслуженим визнанням і бажаю високих здобутків у майбутньому», - заявив Володимир Семиноженко.

Довідково

Українські IT-спеціалісти завоювали друге місце за майстерністю на міжнародних змаганнях Brainbench 2013: 56 українців показали кращі результати в індивідуальних заліках з декількох мов програмування, фреймворків, баз даних та графіки. На першому місці опинилися США.

Змагання проходили з 14 по 25 жовтня в трьох номінаціях. Участь у змаганнях взяли участь більше 11 млн. учасників з 50 країн світу.

Brainbench.com − онлайн-платформа сертифікації фахівців з усього світу в усіх професійних сферах від економіки до біотехнологій. Чемпіонат Bench Games проводиться вже кілька років − у його рамках можна безкоштовно пройти тести в різних дисциплінах і отримати сертифікацію своєї кваліфікації.

версія для друку