українська російська англійська
М. Азаров: Україна наблизилася до першої сотні країн за простотою і ефективністю ведення бізнесу
30.10.2013 | 12:14
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Україна помітно наближається до мети, поставленої Президентом: міцно утвердитися у першій сотні країн за простотою і ефективністю ведення бізнесу. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Микола Азаров під час засідання Уряду 30 жовтня 2013 року, коментуючи дослідження Світового банку Doing Business за 2012-2013 роки.

«Вчора було оприлюднене чергове дослідження Світового банку Doing Business за 2012-2013 роки. Україна піднялася у цьому авторитетному рейтингу одразу на 28 позицій, посівши 112 місце серед приблизно 190 країн», - наголосив Глава Уряду. Він нагадав, що у рейтингу минулого року, з урахуванням ретроспективних змін, Україна займала 140 місце. А за три роки, з 2010 року, Україна покращила позиції на 40 пунктів.

«Таким чином, ми зробили помітний крок до мети, поставленої Президентом України: міцно утвердитися у першій сотні країн за простотою і ефективністю ведення бізнесу. Причому прогрес України - це не самооцінка, а оцінка об’єктивних спостерігачів», - підкреслив Микола Азаров.

Водночас він наголосив, що підвищення рейтингу не є для Уряду самоціллю.

«Перетворення, які ми здійснюємо останні три роки, покликані модернізувати життя країни, зробити Україну більш конкурентною, а життя людей – більш якісним. Це мета нашої економічної політики. І з огляду на таку логіку ми краще, ніж будь-хто, усвідомлюємо, що зробити треба ще дуже багато, і зупинятися на шляху перетворень ми не маємо права. Тому об’єктивна оцінка - в яких напрямках прогрес суттєвий і динамічний, а в яких перетворення поки «пробуксовують», - така оцінка дуже важлива для правильного визначення завдань соціально-економічної політики Уряду», - сказав Микола Азаров.

 

 

 

версія для друку