українська російська англійська
Відбулося П'ятнадцяте засідання Комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС
30.10.2013 | 12:30
Прес-служба Міністерства закордонних справ

Під головуванням Заступника Міністра закордонних справ України – керівника апарату Андрія Олефірова та Генерального директор з питань Європи та Центральної Азії Європейської служби зовнішньої діяльності Луїса Фернандеса Де Ла Пенья відбулось П’ятнадцяте засідання Комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС. У заході взяли участь представники органів державної влади України та інституцій ЄС.

У рамках засідання сторони обговорили широке коло питань політичного діалогу, торговельно-економічного та секторального співробітництва, у т.ч. у контексті безвізового діалогу, а також стан виконання Порядку денного асоціації Україна-ЄС.

Відбулось предметне обговорення питань, пов’язаних із станом виконання Україною відповідних домовленостей Саміту Україна-ЄС від 15 лютого 2013 р. Учасники Комітету позитивно оцінили прогрес у реалізації Порядку денного асоціації Україна-ЄС як інструменту підготовки сторін до належного виконання майбутньої Угоди про асоціацію, а також обмінялися думками щодо подальшої ролі цього інструмента в умовах тимчасового застосування Угоди.

Сторони підтвердили спільну готовність забезпечити успішні результати Саміту «Східного партнерства» у Вільнюсі 28-29 листопада, в тому числі що стосується підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Під час заходу були також обговорені перспективи розвитку торговельно-економічного співробітництва між Україною та ЄС в контексті створення поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі, проведено аналіз стану та перспектив поглиблення секторального співробітництва між Україною та ЄС, включаючи енергетику, транспорт, екологію.

 

версія для друку