українська російська англійська
Українська делегація взяла участь у роботі Всесвітнього Конгресу TAFISA
30.10.2013 | 14:54
Прес-служба Міністерства молоді та спорту

Українська делегація взяла участь у роботі ХХІІІ Всесвітнього Конгресу TAFISA (світова асоціація "Спорт для всіх"), що проходив у нідерландському місті Енсхеде.

Представляли нашу країну на зустрічі провідних світових лідерів у галузі фізичної культури і масового спорту перший заступник Міністра молоді та спорту України Сергій Глущенко і директор Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" Сергій Пчелін.

Участь у Конгресі взяли більше 200 осіб (представники країн-членів TAFISA, організацій, які є світовими лідерами в сферах фізичної культури і спорту, охорони здоров’я та культурної спадщини (Міжнародний олімпійський комітет, ООН, Рада Європи, Європейська комісія, ЮНЕСКО і Всесвітня організація охорони здоров'я) та інші).

Українська делегація взяла активну участь у роботі Генеральної Асамблеї та провела окремі зустрічі з президентом TAFISA Канг-Ту Лі, генеральним секретарем TAFISA Вольфгангом Бауманом, Єврокомісаром з освіти, культури, багатомовності та молоді Андруллою Вассиліу й багатьма провідними експертами сфери фізичної культури та спорту.

Також на Конгресі Україна представила мережу центрів "Спорт для всіх" (272 центри, більше 1000 працівників); презентувала стратегії та шляхи розвитку масового спорту в державі; заручилася підтримкою щодо організації спільно з TAFISA низки заходів, серед яких – підвищення компетенції менеджерів та управлінців мережі "Спорт для всіх" за Програмою "TAFISA курси лідерства" й участь науковців та експертів TAFISA з Європи та Азії у науково-практичному конгресі "Спорт для всіх: нові часи – нове обличчя", проведення якого заплановано на початок 2014 року в Києві.

На початку 2013 року Україна стала членом TAFISA, яка функціонує вже понад 30 років і об’єднує більш ніж 200 організацій зі 150 країн світу.

Сьогодні діяльність TAFISA направлена на пропаганду активного способу життя, організацію й проведення спортивно-масових заходів, залучення до занять фізичною культурою дітей та молоді.

Цьогоріч Всеукраїнському центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" та мережі центрів "Спорт для всіх" виповнилося 10 років.

 

 

версія для друку