українська російська англійська
За результатами перевірок у органах Держсільгоспінспекції прийнято ряд кадрових рішень
30.10.2013 | 17:05
Прес-служба Державної інспекції сільського господарства

Одне з головних питань на які буде звернута особлива увага в роботі Держсільгоспінспекції це запровадження дієвих заходів по боротьбі з корупцією в центральному апараті та територіальних органах Інспекції. На цьому наголосив Голова Державної інспекції сільського господарства України Владислав Гончаренко коментуючи свої рішення щодо дисциплінарних та кадрових змін в структурі Інспекції після перевірки  діяльності центрального апарату та територіальних органів.

Зокрема, за неналежне виконання своїх службових обов’язків та через неналежну організацію роботи притягнуто до дисциплінарної відповідальності у вигляді догани керівників Державних інспекції сільського господарства в 10 областях та 9 працівників центрального апарату, а керівництву територіальних органів ще в 12 областях затримано ранг державної служби на три місяці.

Крім того, оскільки Держсільгоспінспекція в своїй роботі особливу увагу приділяє розвитку тіснішої співпраці з громадськістю,  тому під час перевірки зроблено акцент на належній організації роботи щодо доступу до публічної інформації в регіонах. Тож, результати аналізу ситуації в цьому напрямку діяльності засвідчили, що в Держсільгоспінспекції в Харківській області зовсім не організовано роботу з доступу до публічної інформації, за що керівництво притягнуто до дисциплінарної відповідальності у вигляді догани.

Також, після перевірки якості розгляду звернень громадян в кожному тероргані Інспекції, затримано ранг державного службовця на 3 місяці керівництву Держсільгоспінспекції в м. Севастополь, а начальника Держсільгоспінспекції в Одеській області, за неналежне виконання своїх службових обов’язків та за наявності вже двох існуючих дисциплінарних стягнень у вигляді догани, звільнено з посади.

Владислав Гончаренко зазначив, що це тільки початок запровадження тих заходів, які допоможуть викорінити таке ганебне явище, як корупція з діяльності Держсільгоспінспекції. «Корупція та Держсільгоспінспекція стануть не сумісними поняттями», - додав він.

версія для друку