українська російська англійська
Цьогоріч на Сумщині придбають 9 квартир для інвалідів ВВВ
30.10.2013 | 17:16
Сумська ОДА

У рамках реалізації Державної програми забезпечення житлом інвалідів Великої Вітчизняної війни на Сумщині у 2012 році придбано 11 квартир, у 2013 році заплановано придбати ще 9 квартир.

«Підвищення якості життя людей – основа соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича. Особливу увагу Глава держави приділяє питанням соціального захисту ветеранів війни, вирішенню їх житлових потреб», – зазначила в прямому ефірі обласного радіо заступник голови Сумської облдержадміністрації Тамара Іщенко.

За її словами, в області активно запроваджується Державна програма забезпечення житлом інвалідів війни.

«Минулого року для вирішення житлових потреб інвалідів війни обласною владою придбано 5 квартир в місті Ромни, 4 – в Конотопі та 2 квартири в Білопіллі на загальну суму майже півтора мільйона гривень. У цьому році на реалізацію даної програми Сумській області з Державного бюджету виділено 1 мільйон 992 тисячі гривень. Сьогодні ми отримали 757 тисяч гривень. З них 455 тисяч гривень спрямували на придбання двох квартир в містах Кролевець та Суми. Також укладено договір на придбання квартири в місті Шостка. До кінця року планується поліпшити житлові умови ще 6 інвалідів війни в трьох населених пунктах області», – повідомила посадовець.

 

 

 

версія для друку